„Key-Tonic“

Siekiant sveiko senėjimo buvo įprastas badavimas ir (arba) kalorijų ribojimas.
Mokslas atskleidė naudą, kurią galima pamatyti pasninkaujant ir apribojus kalorijas  dėl organizmo sugebėjimo pereiti į mitybinės ketozės, medžiagų apykaitos būseną, leidžiančią kūnui deginti ketonus vietoje gliukozės. 

 
Ketozė palaiko sveiką
svorio balansą,
energijos gamyba,
jautrumą insulinui,
gliukozės metabolizmą,
smegenų funkcijas ir uždegiminės bei kitas imunines reakcijas.

Tačiau daugelio žmonių problema nevalgius arba ribojant kalorijas buvo„alkis, nuovargis ir protinis išsekimas“.


Įprastomis sąlygomis mūsų kūnas daugiausia naudoja gliukozę kaip kurą. Kai angliavandeniai nėra lengvai prieinami (pvz. ilgesnio badavimo metu, dėl angliavandenių ribojimo ), kūnas pradeda deginti riebalus.

Tačiau smegenys ir centrinė nervų sistema negali panaudoti riebalų energijai, todėl kūnas yra priverstas kreiptis į „alternatyvų kuro šaltinį“ - tonusus. Kepenys ketogenezės metu iš riebalų sukuria ketonus, kurie vėliau patenka į kraują / plazmą.

Ketogenezė- kai jūsų kepenys riebalų rūgštis paverčia ketonais, kad jos galėtų būti kaip alternatyvus kuro šaltinis visame kūne. Ši metabolinė būsena yra vadinama ketozė.

Norėdami į savo dabartinę mitybos programą įtraukti aminorūgštis, polifenolius ir maistines medžiagas, naudokite „Key-Tonic“.

Pagaminta kokosų pagrindu , aukštas C8, vidutinė grandinė Trigliceridai (MCT). 

 Jo sudėtyje esantis vitaminas B12 gali palaikyti švarią ir stabilią energiją, psichinį aiškumą ir sveiką imuninę sistemą prisidėdamas prie:

Normalios energijos teikimą medžiagų apykaitai
Normalios psichologinės funkcijos
Normali imuninės sistemos funkcija
Ir nuovargio mažinimo.◊

Taurinas yra sąlygiškai būtina amino rūgštis, kuri ypač maitina širdį, inkstus ir smegenis.
 Laikui bėgant ji tampa nepakeičiama amino rūgštimi po sunkiosios atletikos treniruotės, ligos, chirurgija ir (arba) didelio streso. 
Maistinės ketozės metu taurinas palaiko sveiką cukraus kiekį kraujyje, tinklainę sveikata, taip pat sveika nuotaika ir neurologines funkcijas.
L-lizinas ir L-leucinas yra dvi būtinos amino grupės rūgštys, kurios iš prigimties yra vien tik ketogeninės. **
Tai reiškia, kad metabolizuojami jie iš tikrųjų virsta ketonais, tokiu būdu padidindami šiuos  kūno degalus ir pagreitina perėjimą nuo gliukozės deginimo  iki ketono deginimo . Ketogeninis šių aminorūgščių L-lizino pranašumas taip pat padeda gaminti L-karnitiną, kuris yra maistinė medžiaga, kuri metabolizuoja riebalų rūgštis į energiją ir padeda palaikyti sveiką cholesterolio lygį.
 Merilando universiteto studijos rodo, kad lizinas padeda absorbuoti kalcį ir kolageno susidarymą, palaikant mūsų kaulus, kremzles, sausgysles ir odą.
 L-leucinas yra vienas iš nedaugelio šakotų grandinių amino rūgščių, kurios yra tokios gyvybiškai svarbios raumenų augimui ir atstatymui.
** Išskirtinai ketogeninis yra priešingas toms aminorūgštims, kurie yra gliukogeniniai arba ketogeniniai priklausomai nuo metabolinio konteksto kuriame jie yra.
Kofeinas yra įtrauktas dėl savo sugebėjimo skatinti ketonų gamyba. Ir kartu su šiuo padidėjimu ketonuose mes pageriname medžiagų apykaitą,

** Keletas pastabų apie kofeino vartojimą. Kofeino kiekis įeinančio į šios formulės porciją (70 mg), yra maždaug lygus įprastam kavos puodeliui. 
Rekomenduojamas kofeino kiekis per dieną yra 400 mg. 

Resveratrolis. Resveratrolio galima rasti vynuogėse, mėlynės, kituose vaisiuose ir daržovėse, taip pat augaluose, žinomuose kaip japoniškasis mazgelis arba daugiakampis cuspidatum. Pterostilbenas, minimas „Resveratrol“ pusbrolis  taip pat žinomas dėl savo teigiamo poveikio ilgaamžiškumui. 
 Metilkobalaminas - žinoma B-12 forma, kad jis būtų lengvai absorbuojama ir todėl, kad B12 palaiko sveiką nuotaikos, energijos lygį, smegenų ir širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją. Taip pat sveiki plaukai, oda ir nagai.


Nesvarbu, ar laikotės mažai kalorijų turinčios dietos, ar norite tvaresnio energijos vartojimo, kviečiame išbandyti „Key-Tonic“.

 Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ligas.

Porcijos dydis / Vienas  šaukštelis (5,0 g)
Suma vienai porcijai                                                                                  % RI
Vitaminas B-12 (metilkobalaminas)                                50 µg                 2000 proc.
Taurinas                                                                           1 g                        *
L-leucinas                                                                        0,5 g                     *
L-lizinas                                                                           0,5 g                     *
Kokoso MCT  (Vidutinės grandinės trigliceridai, 70%) 1,4 g                      *
Aviečių milteliai (organiniai)                                          0,5 g                      *
trans-pterostilbenas -                                                     0,25 g                      *
trans-resveratrolis                                                          0,15 g                       *
 kofeino                                                                          70 mg                      *

SUDEDAMOSIOS DALYS: Kokosų MCT (vidutinės grandinės trigliceridai; 70%), taurinas, L-leucinas, L-lizinas, Aviečių milteliai (organiniai), trans-pterostilbenas, trans-resveratrolis, kofeinas, saldiklis Stevia (Stevia rebaudiana (Bertoni) Bertoni) lapų ekstraktas, metilkobalaminas

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Organizmo valymas ląstelės lygyje ir medžiagų apykaitos pagreitinimas

Kaip man sekėsi valyti organizmą lastelės lygyje

Storosios žarnos valymas