Kaip įsigyti? Kaip užsisakyti?

Bloge "Sveikai ir ilgai gyventi" Jūs galite tik susipažinti su Life Plus produktais ir rezultatais .

Užsakyti Life produktus galima šiais būdais:

1) prisijunkite Facebook i grupę SVEIKAI IR ILGAI. Parašykite asmeninę žinutę ir aš Jums papasakosiu kaip pigiausiai nusipirkti produktus.
 https://www.facebook.com/groups/sveikaiirilgai/ 

2) Registracija  šiame puslapyje https://lifeplus.com/jozott  ir suvedus reikalingus duomenis: vardas, pavardė, e-mail, telefonas, gyvenamosios vietos adresas ir pašto indeksas. Registruojantis nurodykite, kas Jus rekomendavo, šiuo atveju: 
Sponsor PIN 6417563 Jolita Zott
Toliau turėsite pasirinkti kontrolinį klausimą dėl saugumo. Sugalvosite slaptažodį ir patvirtinę gausite savo asmeninį PIN numerį. 
Pasirinkus prekę jūs susidursite su žodeliu ASAP. Jis reiškia, kad jeigu pasirenkate produktą pristatyti per ASAP, kad Jūs sutinkate KIEKVIENĄ mėnesį gauti tą produktą, kurį pažymite ASAP ir pristatymo mokestis jums bus per pusę pigesnis
 Jei užsisakysite su žodeliu ASAP - iki sekančio mėn. nustatytos dienos- ji bus parašyta ant jūsų gautos sąskaitos-faktūros galite pakeisti užsakymą, ar iš viso jo atsisakyti. Tai galima padaryti online savo sąskaitoje. Užims 1min, o jūs sutaupysite 50proc siuntimo kainos. 
Norėdami patys pakeisti ASAP galite padaryti ir jūs įėję ir prisijungę -login prie savo sąskaitos. Kairėje pusėje stulpelyje pasirinkę ir paspaudę ASAP Management.
Kiekvieną mėnesį jūs galite keisti savo užsakymą  nors ir užsisakėte ASAP, tik kaip minėjau, būtina prisijungus prie savo sąskaitos iki nustatytos datos pakeisti arba ištrinti seną užsakymą.
 2) Telefonu.  Jeigu laisvai kalbate angliškai arba vokiškai, prekes Jūs galite užsakyti ir telefonu. 
nemokamu numeriu iš UK  0800-854374,
 iš Vokietijos  0800-101-3201, ar kitų šalių. 
Užsakymo telefonu metu, turėsite nurodyti tuos pačius duomenis, kuriuos nurodytumėte ir užsisakydami internetiniame puslapyje. 
 Jeigu turite klausimų, galite rašyti E-mail xjolitax@gmail.com  arba  kreiptis  https://www.facebook.com/groups/sveikaiirilgai/  asmenine žinute. 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Organizmo valymas ląstelės lygyje ir medžiagų apykaitos pagreitinimas

Kaip man sekėsi valyti organizmą lastelės lygyje

Storosios žarnos valymas